Tellimine

Kuidas maksta?

Maksta tuleb kauba eest otse tootjatele või nende esindajatele,  kas sularahas kauba üleandmisel või  tootja soovil ülekandega. Kataloogis on märge nende toodete juures,  mille eest tuleb  ülekandega või ettemaksuga tasuda. Nähtavad hinnad on lõplikud ja sisaldavad juba käibemaksu (kellel on!) !!!

Kes saab tellida?

Selleks, et tellida kaupa läbi e-kataloogi,  on teil vaja liituda tarbijaklubiga, mida saab teha siit. Kindlasti on tarvis sisestada õige nimi, telefon ja email, et peale tellimist saaksid tootjad teiega vajadusel ühendust. Tarbijaklubi liikmemaks on 5€ aastas.See rahaline panus aitab katta administratiivkulusid, et kataloogi töökorras hoida ja kindlustada, et teieni jõuavad kvaliteetsed tooted, parimate hindadega. Tarbijaklubi liikmetele saadetakse soovi korral  e-posti teel teateid hetkepakkumistest, uutest toodetest ja kutseid avatud talude talgutele või toodete ja tootmise tutvustamisele.  

Tootjad on automaatselt tarbijaklubi liikmed, ei ole tarvis endale uut kontot luua ega pea lisaks maksma tarbijaklubi maksu. 

Meeldivat tellimist!